فیلترهای جستجو

فیلترهای فعال:
  وضعیت موجودی
  نام برند

  راکت تنیس 

  نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
  • راکت تنیس بچگانه بابولات مدل B...

   Babolat

   1,150,000 تومان موجود
   راکت تنیس بابولات مدل B Fly 25 Junior انتخابی مناسب برای کودکانی است که هنوز آمادگی لازم برای در دست گرفتن راکت مخصوص بزرگسالان را ندارند. این راکت که از آلومینیوم ساخته شده برای رده سنی 8 تا 10 سال (با قد بین 130 سانتی‌متر تا 140 سانتی‌متر) مناسب می‌باشد.
  • راکت تنیس بچگانه بابولات مدل...

   Babolat

   2,200,000 تومان موجود
   راکت تنیس بابولات مدل Drive Junior 23 انتخابی ایده‌آل برای کودکانی است که هنوز آمادگی لازم برای در دست گرفتن راکت بزرگسال را ندارند. این راکت که از مانورپذیری بالایی برخوردار است، از گرافیت ساخته شده و برای رده سنی 6 تا 8 سال (با قد بین 120 سانتی‌متر تا 130 سانتی‌متر) مناسب می‌باشد.
  • راکت تنیس بچگانه بابولات مدل...

   Babolat

   2,500,000 تومان موجود
   راکت تنیس بابولات مدل Drive Junior 24  انتخابی ایده‌آل برای کودکانی است که هنوز آمادگی لازم برای در دست گرفتن راکت مخصوص بزرگسالان را ندارند. این راکت که قدرت بالایی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد، از گرافیت ساخته شده و برای رده سنی 8 تا 10 سال (با قد بین ۱۲۵ سانتی‌متر تا ۱۳۵ سانتی‌متر) مناسب می‌باشد.
  • راکت تنیس بچگانه بابولات مدل...

   Babolat

   2,450,000 تومان موجود
   راکت تنیس بچه‌گانه TFight 24 Team برای کودکانی است که هنوز آمادگی لازم برای در دست گرفتن راکت بزرگسال را ندارند. این محصول برای بچه‌های رده سنی ۷ تا ۹ سال مناسب بوده و قدرت و اسپین خوبی را در اختیار آن‌ها قرار داده و جنس آن از گرافیت و آلومینیوم می‌باشد.
  • راکت تنیس بابولات مدل Pure Drive...

   Babolat

   5,800,000 تومان موجود
   راکت تنیس مدل Pure Drive Lite محصولی جدید از شرکت بابولات می‌باشد. این راکت که از سری راکت های پیور درایو می‌باشد ، با استفاده از فناوری FSI Power  در آن به روز رسانی شده است.
  نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

  محصولات بازدیدشده

  محصولی وجود ندارد

  منو