درباره ما:

تودید تیمی متشکل از حرفه ای های ورزش و پوشاک، متخصصین بازاریابی و همچنین کارشناسان فناوری اطلاعات، با هدف عرضه سریع، مطمئن و با قیمت مناسب محصولات ورزشی و پوشاک برترین برندهای معتبر دنیا به تمامی نقاط ایران تاسیس و شروع به فعالیت کرده است.

  • برند های برتر ورزشی و پوشاک:

در تودید یکی از اهداف اصلی ما نه تنها عرضه محصولات برترین برندهای ورزشی و پوشاک می باشد بلکه به روز بودن کلکسیون محصولات این برندها نیز از دغدغه های تیم تودید می باشد. باور داریم که مصرف کنندگان ایرانی حق و لیاقت استفاده از جدیدترین و بهترین برند های روز دنیا را دارند.

  • سهولت دسترسی: 

در تودید نحوه چیدمان محصولات و دسترسی به محصول مورد نظر شما به گونه ای می باشد که هم از طریق انتخاب برند مورد نظرتان و یا از طریق رشته ورزشی مورد علاقه شما به سرعت و سهولت به کالای درخواستی خود دسترسی پیدا می کنید.

  • اطلاعات مورد نیاز:

تودید به گونه ای طراحی شده است که شما پس از پیدا کردن سریع محصول مورد نظرتان می توانید از مشخصه های آن نظیر انواع رنگ و جنس و همچنین قابلیت ها و فناوری های به روز استفاده شده در محصولی که قصد خرید آن را دارید بهره مند شوید. این اطلاعات همگی بر گرفته از خود کارخانه های اصلی میباشند، بنابراین با اطمینان خاطر می توانید بر روی آنها حساب کنید.

  • نحوه خرید آسان:

چیزی که تودید به عنوان یکی از اهداف اصلی خود قرار داده است، سهولت خرید برای تمامی هموطنان عزیز می باشد و به همین منظور میتوانید با اطمینان و سهولت از طریق کارت بانکی پرداخت نمائید.
ارسال سریع به تمامی نقاط ایران:
تودید به دلیل اهمیتی که برای مشتریان خود قائل می باشد، تمامی کالاهای خریداری شده ایشان را در کمترین زمان ممکن و بدون توجه به حجم و وزن کالای خریداری شده، برای ایشان ارسال خواهد نمود.

  • ضمانت کالاها:

از آنجائیکه بر اساس باور تیم ما در تودید، فروش پس از خرید مشتری و دریافت پول تمام نمی شود، تیم ما آمادگی کامل به منظور ارائه خدمات پس از فروش بر روی کالاهائی که دارای ضمانت تعریف شده بر روی آنها می باشد را دارا می باشد. به همین منظور تیم خدمات پس از فروش ما در مدت زمان اعلام شده آمادگی خدمت به خریداران محترم را دارند.

  • تعویض و مرجوعی: 

به همراه اطلاع رسانی در خصوص انواع سایزبندی ها در هنگام سفارش و خرید کالا توسط شما و تنها به منظور اطمینان و راحتی خریداران عزیز محصولات تودید، بر روی تمامی کالاهائی که دارای سایز می باشند، قابلیت تعویض کالا و در صورت عدم موجودی سایز درخواستی، مرجوعی آن تا ده روز وجود دارد. بدیهی است تنها کالاهائی امکان تعویض و یا مرجوعی دارند که از آنها استفاده نشده باشد و دارای بسته بندی اولیه باشند.

مدیر مسئول :

حسام الدین ایوبی


ارتباط مستقیم با مدیریت :

ایمیل :
info@toodid.com

تلگرام :
https://telegram.me/toodidshop


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو